logo

Şip Şak Çeviri

hızlı ve kaliteli çeviri

Hızlı Çeviri: Vakit Nakittir

Hızlı Çeviri: Vakit Nakittir

Küresel ekonomide, acil çeviri ihtiyacı olan işletmeler hızlı piyasa dinamiklerine yanıt vermek için acil çeviri ile dünya geneline ulaşmak zorunda. SipsakCeviri.com'un gerçek zamanlı acil çeviri hizmeti (günler veya haftalar değil, dakika ve saatler içinde) şirketlere rekabette öne geçme ve küresel ölçekte daha hızlı ilerleme olanağı sağlıyor.


Acil Çeviri Hızımızla Tanışın


 • 100 kelimeye kadar ~ Yarım Saat
 • 300 kelimeye kadar ~ Bir Saat
 • 1000 kelimeye kadar ~ Üç Saat

2006 yılından bu yana mobil destekli en hızlı çeviri hizmetini sunan Şipşak Çeviri, uzman alan bilgisine sahip deneyimli çevirmenleriyle yapay zeka çevirisi değil kaliteli tercüman çevirisi sunuyor.


Hızlı Çeviri Almak İçin Ne Yapmalı?


Şipşak Çeviri'nin en hızlı çeviri hizmeti yarım saatlik çevirinin yanı sıra, mobil sitemiz dakikalar içinde profesyonel çeviri hizmeti almanızı sağlıyor! Cep telefonunuzu açın, dosyanızı yükleyin, acil çeviri fiyatı ve süresi anında hesaplansın. Acil çeviri süresi ve fiyatına onay verin ve anında çeviri başlasın!.. SipsakCeviri.com'un mobil çözümlerini akıllı telefonunuzda kullanarak anında gerçek tercümanlara ulaşın.


Hızlı Çeviri Nasıl Yapılıyor?


SipsakCeviri.com'un mobil çeviri teknolojisi, yeni çeviri taleplerini anında profesyonel çevirmenlerimize bildirir ve büyük veri teknolojisine dayalı en geniş kapsamlı çeviri belleği özelliğine sahip sunucularımıza uzaktan bağlanan tercümanlarımız dünyanın neresinde olurlarsa olsunlar acil çevirinizi anında yetiştirir.


Acil Çeviri ve Yerelleştirmede Şipşak Çeviri Farkı


Geleneksel çeviri yaklaşımıyla genellikle en küçük çeviri projelerini bile tamamlamak günler veya haftalar sürer. Varolan yerelleştirme süreçlerinin tablet ve akıllı telefonlardan önce geliştirildiği düşünüldüğünde, geleneksel anlayışa sahip tercüme bürolarının günümüz dijital dünyasına yetişemiyor olması şaşırtıcı değildir. Geleneksel süreçlerde eski moda iş akışları ve manüel proje yönetimine ağırlık verildiğinden, yerelleştirme endüstrisi günümüz dijital ekonomisinin gelişimine ayak uyduramaz ve hızlı oluşturulan yeni içeriklere yönelik hızlı çeviri talepleriyle başa çıkamaz.

SipsakCeviri.com, kaliteli insan çevirisini 2006 yılında mobil platforma taşımış olan ilk profesyonel dil hizmeti sağlayıcısıdır. Bir zamanlar akıllı telefonlardan önce WAP üzerinden İnternet'e giren tuşlu cep telefonları vardı ve Şipşak Çeviri'nin wap.sipsakceviri.com adresiyle o tarihte de mobil hızlı çeviri hizmeti veren tek işletme olması şaşırtıcı değildir. Bu öncü anlayışıyla Şipşak Çeviri, 21. yüzyılın küreselleşme hızını karşılayacak şekilde profesyonel çeviri hizmetlerini her geçen gün daha da hızlandırıp arttırıyor.


Küresel İşletmeler İçin Acil Çeviri


SipsakCeviri.com'un mobil destekli çeviri çözümleri, işletmelerin küresel pazarlarda daha esnek olarak rakiplerinin her zaman bir adım önüne geçmesini sağlıyor. Çevrilecek metnin büyüklüğünden bağımsız olarak yüksek kaliteli çeviriyi en hızlı bir şekilde teslim eden www.SipsakCeviri.com, çevirinin her aşamasının şeffaf bir şekilde mobil ortamda kontrolüne de olanak tanıyor. Sunduğumuz acil çeviri çözümleri, finansal hizmetler, modern küresel imalat, lojistik, medikal teknolojiler, bilişim ve akademik makale çevirisi konusunda bugünün modern küresel çalışanlarının acil çeviri ihtiyaçlarını tam zamanında karşılıyor.


Hızlı Çeviri İçin En Uygun İçerikler


Şipşak Çeviri'de sunduğumuz çeviri hizmeti için en uygun içerik türlerini aşağıdaki gibi listelemek mümkün:

 • . Yazılım yerelleştirme (mobil uygulamalar, web uygulamaları, UI, UX, ...)
 • . Çok dilli web sitesi güncelleme
 • . Akademik makaleler, vaka raporları, bildiri özetleri
 • . Kullanıcı belgeleri (kullanım kılavuzları, hızlı başlangıç kılavuzları, ürün tanıtımları, teknik özellikler)
 • . Küresel müşteri desteği (gerçek zamanlı olarak çevrilen teknik destek soruları ve cevapları)
 • . Kullanıcı tarafından üretilen içerik (ürün incelemeleri, forum yorumları)
 • . Sosyal medya çevirisi (Facebook gönderileri, X iletileri, Instagram yorumları)
 • . Basın bültenleri (PR ve pazarlama ile ilgili içerikler)


ISO 17100 Sertifikalı


SipsakCeviri.com, kültüre, bağlama ve endüstriye özgü insan çevirisi yapar. Yazılım arayüzleriniz, teknik belgeleriniz, teknik kılavuzlarınız, teknik şartname ve sözleşmeleriniz, pazarlama materyalleriniz ve akademik makale çevirisi talepleriniz için SipsakCeviri.com'dan kaliteli çeviri hizmeti almanız yeterli.

Profesyonel ve Hızlı Çeviri sadece bir tık uzağınızda! Tek yapmanız gereken
TIKLAYIN ÇEVİRELİM yazısına tıklayarak anında acil çeviri fiyatı almak!

13.03.2024

Siz de kaliteli bir çeviri istiyorsanız çeviri ücreti ve süresi almak için tıklayın.


 1. TIKLAYIN
  ÇEVİRELİM